Vrienden en Vriendinnen

Vrienden en Vriendinnen

 

Atelier Blauw is opzoek naar vrienden! Vrienden en vriendinnen die onze stichting willen steunen met 25 euro per jaar. Het geld dat wij binnen krijgen via onze vrienden en vriendinnen gaan wij besteden aan materialen, workshops, digitale media en kunstenaars. Alles om de stichting te laten draaien.

Wat staat hier tegenover?

  • 10% korting op een van de lessen of museum workshops
  • Een poster met Ja! Ik ben vriend / vriendin van Atelier Blauw
  • Jaarlijks Blauw feest

Sinds kort is het ook mogelijk om kennis van Atelier Blauw te worden.Wanneer u kennis wordt van Atelier Blauw ontvangt u een poster met Ja! Ik ben kennis van Atelier Blauw, en steunt u de kunst en cultuurprojecten van Atelier Blauw met 15 euro per jaar.

Geïnteresseerd? Mail voor meer informatie naar info@stichtingatelierblauw.nl, of neem contact met ons op via het contact formulier.

IBAN Stichting Atelier Blauw: NL44 TRIO 0197 9318 20